Igaza van Orbán Viktornak. Ursuláék miből gondolják, ha az USA-val közösen sem tudták legyőzni az oroszokat, akkor az USA nélkül menni fog?
Donald Trump valószínűleg megszünteti a USAID-et, miután a Legfelsőbb Bíróság megtiltotta neki a segélyek befagyasztását!
/posztok.hu




