Horváth László: Alaptörvénybe kerül, hogy Magyarországon
a kábítószer használata, terjesztése és népszerűsítése tilos!
Igaza van Orbán Viktornak. Ursuláék miből gondolják, ha az USA-val közösen sem tudták legyőzni az oroszokat, akkor az USA nélkül menni fog?
/posztok.hu





