A kormány egy petákot sem ad a közlekedési vállalatok többletköltségeinek kompenzálására, de nem is engedi, hogy az igényjogosultságot korlátozzák. Szöul, 2023. január...
Az intézkedést négy évtizeddel ezelőtt vezették be, azóta senki nem mert hozzányúlni.