Köszönjük a magyar mentőcsapatok áldozatos munkáját. Egy ország büszke Önökre! – írta vasárnap közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök, aki egy videót is megosztott a bejegyzésben.
Köszönjük a magyar mentőcsapatok áldozatos munkáját – írta vasárnap közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök.