Özönlenek a gratulációk.
👶 Újabb örömhírt osztott meg közösségi…
👶 Újabb örömhírt osztott meg közösségi…
"Ma kijöttek a negyedéves számok: az EU második legnagyobb gazdasági növekedése van Magyarországon, nem pedig államcsőd.
Ma lehozta a 444 egy magyarázkodó cikkben, hogy nincs is Zsolti bácsi.
A…
Lánczi András véleménye Dopemanről. #mandiner
Ahogyan várható volt, áprilisban enyhe emelkedésbe kezdtek a fogyasztói árak, azaz az infláció. Nem csoda, hogy a drágulást fékező, Fidesz kormány által bevezetett intézkedéseket a Tisza-kormány is…