"Ma kijöttek a negyedéves számok: az EU második legnagyobb gazdasági növekedése van Magyarországon, nem pedig államcsőd.
Ma lehozta a 444 egy magyarázkodó cikkben, hogy nincs is Zsolti bácsi.
A Greenpeace nem talált semmit a gödi akkugyár állítólagos gyilkos szennyezéséből.
A fideszes mélyállamról mára kiderült hogy nincs; ami volt, az már tiszás (ld. az államnak nulla forintért felajánlott Balásy-cégek, az egyik azóta már a május 9-i tiszás bulit szervezi).
A “fideszes kóklereket” elzavaró “szakértő Tisza” megnevezte a parlament energetikai bizottságának elnökét: egy vendéglátóst.
Az orosz olajról leváló Magyar már Moszkvába küldte Hernádit orosz olajért.
Van még olyan választási mítosz, amiről nem derült ki május 9-ig, hogy hazugság volt?"

Forrás: Az energiajogász

Ahogyan várható volt, áprilisban enyhe emelkedésbe kezdtek a fogyasztói árak, azaz az infláció. Nem csoda, hogy a drágulást fékező, Fidesz kormány által bevezetett intézkedéseket a Tisza-kormány is…

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye