"Ma kijöttek a negyedéves számok: az EU második legnagyobb gazdasági növekedése van Magyarországon, nem pedig államcsőd.
Ma lehozta a 444 egy magyarázkodó cikkben, hogy nincs is Zsolti bácsi.
A Greenpeace nem talált semmit a gödi akkugyár állítólagos gyilkos szennyezéséből.
A fideszes mélyállamról mára kiderült hogy nincs; ami volt, az már tiszás (ld. az államnak nulla forintért felajánlott Balásy-cégek, az egyik azóta már a május 9-i tiszás bulit szervezi).
A “fideszes kóklereket” elzavaró “szakértő Tisza” megnevezte a parlament energetikai bizottságának elnökét: egy vendéglátóst.
Az orosz olajról leváló Magyar már Moszkvába küldte Hernádit orosz olajért.
Van még olyan választási mítosz, amiről nem derült ki május 9-ig, hogy hazugság volt?"
Forrás: Az energiajogász
/posztok.hu






