Látszik, hogy vesztésre áll a Tisza, mert a kamu kommentelőik nagyon tepernek. Van még hely a tiltólistán.
A védett ár nélkül jelenleg 100-170 forinttal fizetnénk többet az üzemanyag literjéért.
Március végén a magyarok tankolhattak a legolcsóbban az Európai Unióban.
/posztok.hu






