A Telex propaganda filmet készített Poloskáról, hogy szegény mennyit dolgozik és milyen keveset alszik. Érdekes, Orbán Viktor az elmúlt 30 évben napi 5 orát alszik és háromszor annyit dolgozik mint Poloska, mégsem csináltak róla semmilyen filmet. Mindezt a függetlenség jegyében.