️Ünnepel a jobboldal, dühöng és az asztalt veri a baloldal, miközben azt ordítja: szégyelljétek magatokat! Az Európai Parlamenten átment az illegális migránsok kitoloncolása! Hajrá patrióták!
Különösen feltűnő, hogy nemcsak a minden ügyre azonnal reagáló miniszterelnök hallgat, hanem a teljes kormánypárti propagandagépezet is, arról amit Pócs János leleplezett. Miért van most ekkora csend?