A TiSSa leszavazta a mentelmi jog eltörlését.
Vajon miért?
Peti bácsi? Marci bácsi?
Különösen feltűnő, hogy nemcsak a minden ügyre azonnal reagáló miniszterelnök hallgat, hanem a teljes kormánypárti propagandagépezet is, arról amit Pócs János leleplezett.
Miért van most ekkora csend?
Beszélt a testvérével?
Mit tud az ügyről?
Mikor szerzett róla tudomást?
Ha nincs mit titkolni, miért nem adnak egyenes válaszokat?
Érdekes módon azok a felületek, amelyek máskor napokig tematizálnak ügyeket, most feltűnően kerülik a kérdéseket.
Pedig a közvéleménynek joga van tudni az igazságot.
Egyre több a kérdés. A válaszok helyett viszont egyelőre csak a hallgatás maradt.
/posztok.hu
Ellenállás helyett igazodás: most először képviseli Magyar Péter hazánkat az EU-csúcson Brüsszelben. Elemzés 5 pontban!



Közeledik Norvégia az Európai Unióhoz?
️
