Ébresztő Pintyőkék, pálinkás jó reggelt
Megfigyeltétek hogy MP kormánya milyen kétségbeesetten próbálta tegnap elvinni a show-t más irányba?
A keddi napot egyértelműen az a hír uralta, hogy Bangó Sanyi beirmerte, 4 milliót kapott Magyar Mártontól azért , hogy lejárassa a Fideszt a kampányban.
Bütyök és stábja gyorsan elintézte, hogy Bangó Sanyi hirtelen "készítsen" egy tagadó videót. Majd bedobták teljes letámadással az aranykonvoj témát és a lakáj sajtó igyekezett ezt teríteni kedden. Sikerült?
️ Mai fő kérdésem:
- szerinted hová tud kifutni a Bangó Sanyi ügy?
- lesz érdemi eredménye tisza szavazói körökben?
/posztok.hu
️

Három évig tagadták hogy a pénzek a migrációs ellenállasunk miatt nem jön. Most ezt hirtelen elfelejtette mindenki?
️



️ június 27.én gyertek minnél többen. Álljunk ki a SZABADSÁGUNKÉRT, és a hazugságok ellen! Egyre érdekesebb dolgok vannak, és lesznek. Ki tudja hol áll ez meg! Nem kell…