Jó reggelt Magyarország
️ június 27.én gyertek minnél többen. Álljunk ki a SZABADSÁGUNKÉRT, és a hazugságok ellen! Egyre érdekesebb dolgok vannak, és lesznek. Ki tudja hol áll ez meg! Nem kell…
Döbbentes szám látott napvilágot: 2026-ban szinte már csak Afrikában és Ázsiában születnek gyermekek!
2026-ban a világon születő csecsemők 85 százaléka várhatóan csupán két kontinensen fog világra jönni: Ázsiában és Afrikában. Az ENSZ előrejelzései szerint Ázsiában 64,9 millió születés lesz, ami a globális összszám 49 százalékát teszi ki, míg Afrikában a becslések szerint 47,6 millió születés lesz, ami 35,9 százalékot jelent.
Latin-Amerika és a Karib-térség a születések 7 százalékát, Európa 4,6 százalékát, Észak-Amerika 3 százalékát, Óceánia pedig 0,5 százalékát teszi ki. Tehát miközben a népességnövekedés a világ nagy részén lassul, Ázsia és Afrika továbbra is a világ összes születésének több mint négyötödét adja.
/posztok.hu

️A friss adatok szerint Németország lakossága 2025 végén 83,5 millió fő volt, ebből a külföldi állampolgárok száma 12,4 millió fő. Ide csak azok tartoznak, akik nem rendelkeznek német…






️
A vb eddigi legjobb meccsén győzelemmel kezdett Anglia.