Szevasz tavasz! 🤍
Idősügyi Tanács ülése, ahol többek között elmondtam:
- az idei év várható 14%-os éves átlagos inflációjához igazítottuk a nyugdíjemelés mértékét,
- az idei két évközbeni emelés is januárig visszamenőleges hatályú volt,
- novemberben fizetjük a nyugdíjprémium összegét, mivel a gazdaság növekedése meghaladja a 3,5%-ot,
- a jövő évi emelésről a jegybank inflációs előrejelzése alapján dönt a kormány még idén.
/posztok.hu

Bármilyen nehéz évek is következnek, nekünk mindig Magyarország lesz az első!
Csak nagyon halkan kérdezem: valaki kiszámolta, hogy azok a települések, amelyek LEKAPCSOLJÁK a karácsonyi díszkivilágítást, ezzel NYERNEK vagy VESZÍTENEK?!


️
️
️
Csoportelső a Ferencváros! Találkozunk tavasszal
️
️