

SZEVASZ, TAVASZ!
Csoportelső a Ferencváros az Európa-ligában!!! 👏👏👏 Mondom, csoportelső!!!
️
️
️ Szívből gratulálok az egész…


SZEVASZ, TAVASZ!
Csoportelső a Ferencváros az Európa-ligában!!! 👏👏👏 Mondom, csoportelső!!!
️
️
️ Szívből gratulálok az egész…
Megvaaan
️
Csoportelső a Ferencváros! Találkozunk tavasszal
️
️
Kiszurkoltuk!🟢
️
Beköszöntött a tavasz októberben az Üllői úton.
Csoportelsők vagyunk!
Ez igen!
Nem vagyok Fradista, de a gesztusuk előtt le a kalappal:
az őket legyőző Iváncsát meghívták a Monaco elleni meccsre. 
Sikerült!
FTC - Monaco 1-1
Ezzel megvan a továbbjutás a legjobb 16 közé és a tavaszi szereplés! 
✌️
Budapesten tavasz van!
Hajrá, Fradi!
Ez a siker még Buenos Aires és New York között, kb. 40 ezer láb magasból is látszik
️
️
Csoportelsőség 
Indulhat a tavaszi hadjárat! 🟢
️
Szevasz, tavasz!