Mezőtúr, folytassuk!
Vasárnap döntünk:
béke vagy háború,
gazdasági növekedés vagy leállás.

18:45-től a TV2 Tények különkiadásában.

Vasárnap döntünk:
béke vagy háború,
gazdasági növekedés vagy leállás.

18:45-től a TV2 Tények különkiadásában.

Mezőtúr, folytassuk!
Három napnyi kemény munkával nyerhetünk magunknak négy békés, nyugodt és biztonságos évet.
Higgyék el nekem, megéri! - Orbán Viktor.
Még 2 nap!
Csak rajtunk múlik
️
Fel, győzelemre! 
Kőszegi Zoltán polgármesterrel és Pánczél Károly országgyűlési képviselőtársammal beszélgettünk az emberekkel, hogy legyenek ott vasárnap.
Találkoztunk hármasikreket a szíve alatt hordozó édesanyával…
Ebben a háborúban mi semmit sem nyerhetünk, de mindent elveszíthetünk. Kimaradni pedig úgy lehet, hogyha nem küldünk katonát, nem küldünk fegyvert, és nem engedünk át fegyverszállítmányokat…
Köszönöm a csömöriek támogatását!
Béke és biztonság. Ezt kell megőriznünk Csömörön is!
Április 3-án 2x Fidesz!
Méltó helyére került a jászkiséri kereszt
Ahhoz, hogy folytatni tudjuk Magyarország megújítását, mindenkire szükség van most vasárnap! 
Mi készen állunk a folytatásra! 💪
Hajrá Rábaköz és Sokoróalja! 

