Ebben a háborúban mi semmit sem nyerhetünk, de mindent elveszíthetünk. Kimaradni pedig úgy lehet, hogyha nem küldünk katonát, nem küldünk fegyvert, és nem engedünk át fegyverszállítmányokat…
Kőszegi Zoltán polgármesterrel és Pánczél Károly országgyűlési képviselőtársammal beszélgettünk az emberekkel, hogy legyenek ott vasárnap.
Találkoztunk hármasikreket a szíve alatt hordozó édesanyával és első szavazóval is. Ők ott lesznek! Ha mindannyian így teszünk, két nap múlva nyerni fogunk!
Hajrá, Dabas, hajrá, Páncél Károly!
/posztok.hu










️