Tényleg kár, hogy nem tudtunk maradni, de vár ránk a spanyol külügyminiszter kolléga!
Újabb beruházások érkezhetnek Magyarországra.
Az Egyesült Államok a legnagyobb Európán kívüli befektető Magyarországon, 1700 amerikai vállalat több mint 100 ezer embernek ad munkát az országban.

/posztok.hu




️Továbbra sem engedünk az LMBTQ-lobbi nyomásának - magyar vétó az igazságügyi tanácsban
Az Európai Bizottság gyermekjogi stratégiájával kapcsolatban a mai napon az uniós igazságügyi miniszterek…


️ Nem…