Igaz a régi mondás: holnap hozzon magával mindenki még egy embert.
Kőbányán mindenki tudja, hogy csak Dr. Pap Sándorral van az előre
️
Védjük meg hazánkat, védjük meg családjainkat. Ne hagyjuk, hogy a baloldal háborúba és káoszba taszítsa Magyarországot.
Április 3-án csak a Fidesz
️
Everyone knows in Kőbánya that going forward is only possible with Sándor Pap
️
Let's protect our country and our families. We shall not allow the left-wing to drag Hungary into war and chaos.
On 3 April only Fidesz
️
Igaz a régi mondás: holnap hozzon magával mindenki még egy embert.
Mi meg tudjuk védeni Magyarország békéjét, garantálni tudjuk Magyarország biztonságát, a baloldal azonban besodor bennünket a háborúba, kockára teszi Magyarország békéjét, biztonságát és az eddig…
Béke. Biztonság. Magyar jövő.
Vasárnap csak a Fidesz! 
Csak a Fidesz!
Csak a Fidesz!
Együtt, nem másért, hanem egymásért!
Április 3-án 2x Fidesz-re!
Csak a Fidesz!
Csak a Fidesz!
Bozó Tibor vezérőrnagy, a Magyar Honvédség Parancsnoksága törzsfőnöke és Orbán Győző, a BHSE Birkózó Szakosztályának elnöke is a helyszínen szurkol a katonasportolóknak.
Hajrá, magyar honvédek! Hajrá,…
Holnap választunk. A tét világos: a békét és biztonságot garantáló jobboldal vagy az országot azonnal háborúba keverő baloldal.
Legyünk ott mindannyian, szavazzunk a békére, szavazzunk a Fideszre!
Fontos meteorológiai és választási tudnivaló!
Sokan eljöttetek és sokatokkal találkoztam az elmúlt hetekben. Köszönöm a támogatást és a biztató szavakat!
Holnap lesz azonban a legfontosabb nap! Menjünk el mindannyian szavazni, egymásért,…
Holnap választás! Sosem volt még ekkora a tét!
Eldől, hogy a békét, biztonságot és a fejlődést, vagy a baloldali káoszt támogatjuk-e!
Ne hibázzunk!
A nemzetünk megmaradása múlik azon, holnap hova húzzuk…
Megállítjuk a nyugati világon végigsöprő genderőrületet Magyaroroszág határainál!
Az anya nő, apa férfi, a gyerekeinket pedig hagyják békén!
A Baranya megyeiek nélkül nem győzhetünk. Ne hagyjuk, hogy a baloldal veszélybe sodorja Magyarországot! Legyünk ott holnap mindannyian! 
️BAJA ÚJRA MEGYEI JOGÚ VÁROS!
️Ezt mindannyiunk közös sikere!👍
️Hajrá Baja!
