Mi meg tudjuk védeni Magyarország békéjét, garantálni tudjuk Magyarország biztonságát, a baloldal azonban besodor bennünket a háborúba, kockára teszi Magyarország békéjét, biztonságát és az eddig…
Béke. Biztonság. Magyar jövő.
Vasárnap csak a Fidesz! 
Csak a Fidesz!
Csak a Fidesz!
Együtt, nem másért, hanem egymásért!
Április 3-án 2x Fidesz-re!
Csak a Fidesz!
/posztok.hu




️BAJA ÚJRA MEGYEI JOGÚ VÁROS!
️Hajrá Baja!




