Január 1-jétől nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a 25 év alatti fiataloknak, ez 22 százalékos pluszt jelent majd a jövedelmükben.
280 ezer dolgozó fiatal számára évente mintegy félmillió forint többletbevételről beszélünk.
A fiatalok szja-mentessége világszerte egyedülálló, rajtunk kívül csak Lengyelország alkalmazza. Az intézkedéssel nő a családalapítás előtt álló fiatalok anyagi mozgástere és a munkavállalási esélyeik is.

Magyarország előre megy, nem hátra!

(korábbi)

Megbecsüljük a kulturális dolgozókat is, januártól 20 százalékkal emeljük a fizetésüket.

Újabb siker az állatvédelemben: elkészült hazánk régóta várt kóbor állat rendelete!

🦮A szabályozás célja a közegészségügyi, állategészségügyi és állatvédelmi szempontból is megfelelő és korszerű…

Másfél milliárd forinttal támogatja a kormány az állatok védelmét!
☝Új szintre lép hazánkban az állatvédelem. A kormány határozatának értelmében 1,5 milliárd forintos pénzügyi forrást kap az…

💪 A 2022-es év rendkívül kedvező változásokat hoz.
🟠 A 25 év alattiaknak
ettől kezdve nem kell személyi jövedelemadót fizetniük,
ez 22 százalékos pluszt jelent a jövedelmedben,
ami 280 ezer dolgozó…

👴⬆️👵 Jövőre 5 százalékkal emelkednek a nyugdíjak. 👉 Ez az emelt összeg lesz az alapja a most visszaépülő 13. havi nyugdíjnak. ️ Magyarország előre megy, nem hátra!

A magyarok nem akarnak több hatáskört átadni Brüsszelnek.

Európai Európát akarunk, az eredeti, az alapítók Európai Unióját akarjuk, nem pedig egy brüsszeli királyságot - Orbán Viktor.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média