Másfél milliárd forinttal támogatja a kormány az állatok védelmét!
☝Új szintre lép hazánkban az állatvédelem. A kormány határozatának értelmében 1,5 milliárd forintos pénzügyi forrást kap az állatvédelem:
️500 millió forintos keretösszeggel civil állatvédő szervezetek kapnak támogatást ivartalanításra, férőhelybővítésre és működési költségekre,
️450 millió forintos keretösszeggel az ebrendészeti telepeknek nyújtunk segítséget🦮,
️250 millió forintos keretösszeggel az 5000 fő és az alatti települések önkormányzatai pályázhatnak ismét a Magyar Falu Program felelős állattartást elősegítő pályázata keretein belül,
️250 millió forintos keretösszeg áll majd rendelkezésre állatvédelmi szemléletformálásra és oktatásra, illetve a lakosság tájékoztatására az Állatorvostudományi Egyetem közreműködésével ,
️míg a civil állatvédő szervezetek munkáját 50 millió forint értékű tápadománnyal támogatja a kormány.

💪 A 2022-es év rendkívül kedvező változásokat hoz.
🟠 A 25 év alattiaknak
ettől kezdve nem kell személyi jövedelemadót fizetniük,
ez 22 százalékos pluszt jelent a jövedelmedben,
ami 280 ezer dolgozó…

👴⬆️👵 Jövőre 5 százalékkal emelkednek a nyugdíjak. 👉 Ez az emelt összeg lesz az alapja a most visszaépülő 13. havi nyugdíjnak. ️ Magyarország előre megy, nem hátra!

A magyarok nem akarnak több hatáskört átadni Brüsszelnek.

Európai Európát akarunk, az eredeti, az alapítók Európai Unióját akarjuk, nem pedig egy brüsszeli királyságot - Orbán Viktor.

☝️Sajnos a HALADÓK VILÁGA sem tökéletes még️Maradnak 2022-re megoldandó ügyek…
️ Tegnap olvastam a hírek között, hogy Hollandiában büntetés fenyeget egy konditermet, mert a személyzet nem engedett be…

2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ júniusától a vakcinának is köszönhetően újra beindult a közösségi élet.
Szerte az országban rendezvénynek, fórumok, konferenciák, találkozók jöttek, jöhettek létre. Minden egyes…

Köszönet a vállalkozóknak, akik vállukon viszik a gazdaságot, munkát és megélhetést adnak a magyaroknak, nehéz időkben is vállalkoznak (milyen szép szó!) arra, hogy működésben tartsák az országot.…

Már a baloldal saját felmérései is azt mutatják, hogy rosszul állnak. A frusztráció pedig náluk mindig agressziót okoz. Erre 2021-ben is volt példa bőven!
Nézzétek

Emlékeztek rá, hogy idén augusztusban Görögországban és Olaszországban súlyos tüzek pusztítottak? És a júliusi romboló árvizekre?

Szerencsére Magyarországon nem volt idén természeti katasztrófa. De…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média