Emlékeztek rá, hogy idén augusztusban Görögországban és Olaszországban súlyos tüzek pusztítottak? És a júliusi romboló árvizekre?
Szerencsére Magyarországon nem volt idén természeti katasztrófa. De jó tudni, hogy baj esetén létezik a VÉSZ, azaz veszélyhelyzeti értesítési szolgáltatás, amely segít baj esetén.
Te ismered ezt az okostelefonokra és táblagépekre kifejlesztett ingyenesen alkalmazást? Oszd meg posztot, hogy mások is értesüljenek róla!
/posztok.hu

Köszi a beszélgetést Szalai Piroska! 


Mi jut eszünkbe a karácsonyról? Meghitt, békés ünneplés vagy állhatatosság, folyamatos megküzdés, fel nem adás?
Nemrég megrendítő hírek érkeztek Kongóból, ahol karácsony napján iszlamista öngyilkos…

Még mindig ott tartunk, hogy a navigáció induláskor elcsukló hangon csak annyit mond: inkább el se indulj…
Vagy ahogy korábban Karácsony javasolta: „szálljon ki a kocsiból, és menjen gyalog”.
️


