Köszönet mindenkinek, aki nap mint nap azért dolgozik, hogy Baja sikeres legyen!
Telt ház Szegeden
Ma ismét világossá vált: a békét akarók egy oldalon állnak. A magyarok határozottan és egységesen mondanak nemet a háborúra.
Nem engedjük, hogy Brüsszel diktáljon Magyarországnak, és azt sem, hogy hazai megbízottjaikon keresztül rángassanak bele minket egy idegen érdekeket szolgáló háborúba. Mi a béke oldalán maradunk!
/posztok.hu

Szívből kívánjuk, hogy teljesüljenek ezek a kívánságok!
Háborúellenes Gyűlés - Szeged

Mi van akkor, ha nincs Fidesz? 