Szinte mindenki belátta már, hogy a vagyonadó gazdasági zsákutca, a Tisza mégis bevezetné. Nekik ez jó üzlet, a magyar családoknak viszont csak plusz teher.
#SzalaiPiroska #magyarország #tiszaadó…
Mi van akkor, ha nincs Fidesz?
Ha nincs Fidesz,
👉akkor van háború.
👉akkor vannak migránsok, jó sokan.
👉nincs egymillió munkahely.
👉nincs ma 200 ezer magyar gyerek.
👉nincs biztos időskor.
👉nincs gyerekek utáni adókedvezmény.
👉nincs első lakása a fiataloknak.
Ha nincs Fidesz, nincs party!
/posztok.hu
Ha nincs Fidesz, akkor van háború.
️
A magyar emberek nemet mondanak a háborúra – ezt ma Szegedről is megüzentük!
️ Miközben Brüsszel a háború folytatására készül, mi következetesen a béke oldalán állunk. A közvetlen veszélyt…

Ünnep, kettészakított álmok,
️