
Magyarország a béke pártján áll. Mi nem küldünk vissza senkit Ukrajnába!

Magyarország a béke pártján áll. Mi nem küldünk vissza senkit Ukrajnába!
Navracsics Tibor miniszter úr aláírta a Versenyképes Járások Program támogatási döntéseit, így Komárom-Esztergom vármegye járásaiban is legalább 250 millió forintnyi fejlesztés indulhat el.
Action movie régen és most: részlet Tusványosról, a Digitális jóllét című beszélgetésből.
Harcosok órája! Link kommentben. 
Interaktív kísérletek és inspiráló előadások - mindez az ELTE 13. Természettudományos Táborában!
Ideje lenne komolyan venni a dolgokat - teflonkesztyű nélkül is menne… 
Lázárinfó Extra - Kérdések, amiről még beszélnünk kell!
“Se a Tiszát, se a DK-t nem engedjük kormányra, mert azt akarjuk, hogy Magyarországnak békepárti és nemzeti kormánya legyen!”