Navracsics Tibor miniszter úr aláírta a Versenyképes Járások Program támogatási döntéseit, így Komárom-Esztergom vármegye járásaiban is legalább 250 millió forintnyi fejlesztés indulhat el.

Magyarország a béke pártján áll. Mi nem küldünk vissza senkit Ukrajnába!
/posztok.hu








