Dr. Senyei Györggyel az Országos Bírósági Hivatal elnökével kiemelten fontos szakmai ügyekben egyeztettünk.

Egyetértettünk abban, hogy a magyar igazságszolgáltatás rendszerének fejlesztésére prioritásként kell tekintenünk. Valamint közös célunk, hogy Magyarország bíróságai minél magasabb színvonalon végezhessék munkájukat és biztosítsák az állampolgároknak az időszerű, szakszerű ítélkező tevékenységet, mindezt a bírói függetlenség maradéktalan tiszteletben tartása mellett.

A kormány célja az, hogy Magyarország igazságszolgáltatási rendszere még jobban szolgálja a magyar emberek érdekeit, akik a bírósághoz fordulnak, kiszámítható, gyors döntéseket kapjanak. Eltökéltek vagyunk amellett, hogy megfelelő megbecsülésben részesüljenek a bírák és igazságügyi alkalmazottak.

2025-ben indul a Versenyképes Járások Program!

Brüsszel elvárása a 13. havi nyugdíj eltörlése. A 13. havi nyugdíjat jogi formába is úgy öntjük, hogy azt ne lehessen eltörölni.

Az idősek számíthatnak ránk!

Debrecen nem áll meg - egy új város van születőben.

A mai ÉKM-Debrecen csúcstalálkozón számba vettük a rövidtávú teendőinket, és megbeszéltük, hogy 2026 és 2030 között mivel tudunk hozzájárulni a város…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média