Két lépcsőben emelkedik az szja-kedvezmény.
Dr. Senyei Györggyel az Országos Bírósági Hivatal elnökével kiemelten fontos szakmai ügyekben egyeztettünk.
Egyetértettünk abban, hogy a magyar igazságszolgáltatás rendszerének fejlesztésére prioritásként kell tekintenünk. Valamint közös célunk, hogy Magyarország bíróságai minél magasabb színvonalon végezhessék munkájukat és biztosítsák az állampolgároknak az időszerű, szakszerű ítélkező tevékenységet, mindezt a bírói függetlenség maradéktalan tiszteletben tartása mellett.
A kormány célja az, hogy Magyarország igazságszolgáltatási rendszere még jobban szolgálja a magyar emberek érdekeit, akik a bírósághoz fordulnak, kiszámítható, gyors döntéseket kapjanak. Eltökéltek vagyunk amellett, hogy megfelelő megbecsülésben részesüljenek a bírák és igazságügyi alkalmazottak.
Két lépcsőben emelkedik az szja-kedvezmény.
2025-ben indul a Versenyképes Járások Program!
A sikeres gazdaságpolitikához növekedésre, a növekedéshez új eszközökre van szükség. Ezekről kérdezzük meg a magyar embereket az új nemzeti…
Orbán Viktor megérkezett Brüsszelbe, az EU-csúcsra.
Brüsszel elvárása a 13. havi nyugdíj eltörlése. A 13. havi nyugdíjat jogi formába is úgy öntjük, hogy azt ne lehessen eltörölni.
Az idősek számíthatnak ránk!
A kormány döntött:
az új gazdaságpolitikáról nemzeti konzultációt indít.
Ma Magyarország Európa legbiztonságosabb országa.
Nem hagyjuk, hogy Brüsszel bevándorlóországot csináljon belőle!
Debrecen nem áll meg - egy új város van születőben.
A mai ÉKM-Debrecen csúcstalálkozón számba vettük a rövidtávú teendőinket, és megbeszéltük, hogy 2026 és 2030 között mivel tudunk hozzájárulni a város…
Gazdasági akcióterv 1. rész #Kormányinfó #GulyásGergely