Gazdasági akcióterv 1. rész #Kormányinfó #GulyásGergely
Debrecen nem áll meg - egy új város van születőben.
A mai ÉKM-Debrecen csúcstalálkozón számba vettük a rövidtávú teendőinket, és megbeszéltük, hogy 2026 és 2030 között mivel tudunk hozzájárulni a város további fejlesztéséhez.
Nekünk a kormányban ugyanis az a célunk, hogy Debrecen valóban a nemzet társfővárosa legyen. Úgy akarjuk a várost újraszervezni a debreceniekkel közösen, hogy a dinamikus gazdasági növekedés ne terhelje a városiak életminőségét. Abban vagyunk érdekeltek, hogy a debreceniek jobban és jobb körülmények között élhessenek.
Ehhez ajánlottam ma szövetséget Papp László polgármesternek.
/posztok.hu











