Okulásul. Minden tiszteletem.... ❤️
#mentők
már egy éve, hogy sokadjára is kiderült, adott állam választópolgárai és nem a világsajtó szavaz egy választáson, ezért kikapott és azóta sem hallottuk hírét a SZUPERSZTÁR Sanna Marinnak.
az HBO-s sorozat jól ment?
/posztok.hu


Magyar Péter:
️- Bármilyen normális demokráciában azonnal lemondana a kormány, ha évtized múltán kirúgnak engem a milliós melóimból!