Visít a dollármédia, nem engedik be őket Orbán Viktor évértékelőjére! Semmi kersnivalójuk nincs! Nagyon helyes! 

Visít a dollármédia, nem engedik be őket Orbán Viktor évértékelőjére! Semmi kersnivalójuk nincs! Nagyon helyes! 
"Nincs benne pártpolitika"
- Szia Curtis! Figyu, van ez a ped0 ügy tudod és csináltunk mi Celebek
️ egy papírt, amit ha aláírsz, akkor te is el tudod ítélni mert ez rossz, aláírod?
- Persze simán d*g$ljön meg az összes!
- Szuper,…
Tényleg
️Ki gondolta volna azok után, hogy az egész gazdaságukat előbb egy beteges ideológiának, a CO2 mentes földi paradicsom megvalósításának, majd Ukrajna (illetve USA) érdekeinek vezették alá
️…
Az AfD elleni kampány minden igyekezet ellenére sem volt képes igazán átrajzolni az erőviszonyokat és az eddigi frontvonalak leginkább megmerevedni látszanak.
👉Az viszont jelen pillanatban…
Az EU előrejelzése szerint idén és jövőre is nagy gazdasági növekedés várható Magyarországon.
Még szerintük is ... :)
Németország az egyetlen nagy gazdaság, amely még mindig recesszióban van a háború kitörése óta, az ipari termelés folyamatosan zsugorodik. A magas energiaárak, a futószalagon bevezetett új zöldadók…