Németország az egyetlen nagy gazdaság, amely még mindig recesszióban van a háború kitörése óta, az ipari termelés folyamatosan zsugorodik. A magas energiaárak, a futószalagon bevezetett új zöldadók és a szabályozás miatt a lakosság és a vállalatok is rendkívül elégedetlenek. Egymás után jelentik be a német cégek a termelés kitelepítését. Mindeközben az atomenergia felszámolása miatt a német áramtermelés a legdrágább és arányaiban a legszennyezőbb Európában. Mik lesznek az erőltetett és egyoldalú zöldátállás gazdasági és politikai következményei Németországban?
Tatár Mihály, az #Oeconomus Vezető elemzője.
Geo-Trendek #podcast
️ https://bit.ly/48gDglC
/posztok.hu




TOTÁLIS KUDARC VOLT A MOMENTUM TEGNAPI TÜNCIJE!
A magyar emberek okosak, ezért NEM ültek fel a baloldal újabb szánalmas destabilizáló hergelésének: alig 100 ember volt a mini-tüntetésükön! 

️


