
akkor most kérek egy lájkot arra, hogy Szobo világklasszis.
szívecske is oké!

jegyezzük fel, az egykori pécsi Dibusz is egészen remekül játszik.
mondjuk ki, klasszis módjára.

jegyezzük fel, az egykori pécsi Dibusz is egészen remekül játszik.
mondjuk ki, klasszis módjára.

akkor most kérek egy lájkot arra, hogy Szobo világklasszis.
szívecske is oké!
Hatalmas ünneplés, hatalmas hangulat!!
Hatalmas győzelem!!!
Hajrá Magyarok, szép volt fiúk, szép volt Rossi!!
Ma este (is) szar
libsinek lenni.

Igaza van a libsiknek, minek ekkora stadion... szerintünk is kicsi lett.
Magyarország csoportelsőként jutott ki az EB-re!!!
️
...de nem kell stadion igaz libsikéink?? 


Szoboszlai vezérletével fordított és nyert a magyar válogatott! Csoportelsőként zártunk, történelmi siker! 

nem lennék most Teddy bácsi helyében
a meccs emberével koccintok.
szégyenteljes dolog, de ezúttal nézzétek el nekem, hogy nem sörrel.
azt majd az első Eb-meccs után!