Hatalmas győzelem!!!
Hajrá Magyarok, szép volt fiúk, szép volt Rossi!!
Hatalmas ünneplés, hatalmas hangulat!!
Hatalmas ünneplés, hatalmas hangulat!!
Hatalmas győzelem!!!
Hajrá Magyarok, szép volt fiúk, szép volt Rossi!!
Ma este (is) szar
libsinek lenni.

Igaza van a libsiknek, minek ekkora stadion... szerintünk is kicsi lett.
Magyarország csoportelsőként jutott ki az EB-re!!!
️
...de nem kell stadion igaz libsikéink?? 


Szoboszlai vezérletével fordított és nyert a magyar válogatott! Csoportelsőként zártunk, történelmi siker! 

nem lennék most Teddy bácsi helyében
a meccs emberével koccintok.
szégyenteljes dolog, de ezúttal nézzétek el nekem, hogy nem sörrel.
azt majd az első Eb-meccs után!
CSOPORTELSŐK VAGYUNK!
️
Köszönjük fiúk!!
Büszkék vagyunk rátok!
Egy szavát sem hiszem a Momentumnak!
Azt gondolom, hogy egyszerűen felosztották Gyurcsánnyal a piacot. A DK ura rájött, mert rá kellett, hogy jöjjön, még az ellenzéki választók egy jelentős része sem…