mindenkinek zseniális vasárnapot kívánok, a kedves és tisztelt követőknek duplán!
Remélem nem lesz a dologból semmi - de újabb incidensek történtek a libanoni-izraeli határon. Izrael egyes hírek szerint evakuálja a térség népességét. Tavaly ilyenkor…

KITÖMÖTT GYURCSÁNY-EMBEREK!
A POLITICO arról cikkez, hogy a nyugati országokban meg kell erősíteni a zsinagógák védelmét.
Valamiért erre itthon nincs szükség…
Talán, mert nem engedjük be a migránsokat! 
Magyarország és Izrael a szuverenitás bajnokai, jövőjüket nemzeti és szuverén keretek között képzelik el, ezért a legtermészetesebb szövetségesek.

Baba nevetés
Akkor jó éjt mindenkinek!

Melyik az az ország, ahol nem kell megerősíteni a zsinagógág védelmét? Magyarország! Mert mi nem engedtük be a honfoglalókat!