
KITÖMÖTT GYURCSÁNY-EMBEREK!
Remélem nem lesz a dologból semmi - de újabb incidensek történtek a libanoni-izraeli határon. Izrael egyes hírek szerint evakuálja a térség népességét. Tavaly ilyenkor jártuk be ezt a gyönyörű vidéket - hegyek, erdők, nagyon más, mint ami elsőre Izraelről az eszünkbe jut.
Ha az Hezbollah komolyan beszáll a háborúba, egy nagyságrenddel lesz rosszabb a rakéta-veszély.
Közben hírek vannak arról, hogy újabb Hamasz egységek támadnak Gázán kívül - azaz nincs még visszavonulás, hanem utánpótolják egységeiket.
Az nem kérdés, hogy a végén Izrael katonailag megvédi magát. De az immár kérdés, ez meddig tart.
Az is kérdés, hány Patriot rakéta, 155mm-es lőszer és egyéb felszerelés megy majd Ukrajna helyett Izraelbe, tehát ennek közvetlen hatása lesz Ukrajnára is.
/posztok.hu









Egy háború borzasztó következményeket von maga után. Ártatlan civil emberek halnak meg. Az…