Mert a Kamugerit előbb utolérik, mint a...

️Igen, immár a Pesti TV munkatársa vagyok
️
Kedves érdeklődők, sok megkeresést kaptam az elmúlt napokban is, kommentek és levelek formájában, hogy hol láthatnak a tévében.
A Pesti TV-ben két műsorom lesz:
minden csütörtökön este 20 órától - ebben már két alkalommal figyelhettetek is - a Hópelyhek olvadása,
teljesen új adásként pedig érkezik vasárnaponként 19 órától A számok és tények, együttműködésben a Számok - a baloldali álhírek ellenszere csapatával. Ebben az a célunk, hogy adatok, ábrák és egyebek segítségével az emóciókon is kívül is fegyvert adjunk a jobboldali szavazók kezébe a verbális párbajokhoz.
Ahogy Huth Gergő fogalmazott a műsor kapcsán: logarléccel is szét kell verni a kommunista hazugságokat, nem csak érzelmek szintjén. Mert a számokból látszik leginkább, milyen sikeres volt az elmúlt 11 év.

Tartsatok velünk és adjátok tovább az infót minél több embernek. Egyebekben pedig köszönöm a nem szűnő kérdéseket!
Mert a Kamugerit előbb utolérik, mint a...

Amikor a 444 és Szily Laci hisztizve prüszkölve ökölbe szorult fejjel panaszkodik Cseh Katka miatt
ÓRIÁSIAK VAGYTOK 
Pont TI?! LACI?! TE?!
Azért ez a kerítéses kép önmagában is a legnagyobb mém 

Akkora energia-válságággal küzd Európa, hogy nyugaton már arra készítik fel az embereket, hogy miként kell majd télen átvészelni, ha esetleg hosszabb ideig ne lenne áram vagy fűtés.
Van még kedve valakinek... kuncogni?
️
Vállalhatatlan!
Számonkérnek egyes ellenzéki emberek, mert meg merészelem osztani a Cseh Katalin képeit.
Na ide figyeljetek!
Orbán Ráhel nem közszereplő. Miniszterelnök úr lánya.
Ráhelt azért mert a…
Érdekes kutatás: a magyarok többsége gyurcsányi politika visszatérését látja Márki-Zay Péterben. Ez azt jelzi, hogy a választókat nem tudta átverni a baloldali jelölt, a többségük reálisan méri fel a…
Mi bajunk van ezeknek mindennel, ami kerítés?