Van még kedve valakinek... kuncogni?
️
A 2002 és 2010 közötti időszakban a balliberális kormányok közel 190 magyar tulajdonban lévő céget privatizáltak. Ezek között döntően stratégiailag fontos társaságok voltak. Ez a gyakorlat egyet jelentett az ország szuverenitásának feladásával.
Van még kedve valakinek... kuncogni?
️
Vállalhatatlan!
Számonkérnek egyes ellenzéki emberek, mert meg merészelem osztani a Cseh Katalin képeit.
Na ide figyeljetek!
Orbán Ráhel nem közszereplő. Miniszterelnök úr lánya.
Ráhelt azért mert a…
Érdekes kutatás: a magyarok többsége gyurcsányi politika visszatérését látja Márki-Zay Péterben. Ez azt jelzi, hogy a választókat nem tudta átverni a baloldali jelölt, a többségük reálisan méri fel a…
Mi bajunk van ezeknek mindennel, ami kerítés?
A baloldal mindent elad, ami fölött rendelkezhet. Így volt ez 2010 előtt, és így van ez most is.
A tolvajok nem változnak!
👉A…
Csak a szokásos: mocskolás és mosdatás
️
Kösz, objektumfüggetlen őrkutyák! 

Lécci legyen EZ a szlogen
Nem kérek érte jogdíjat eskü csak légyszi legyen EZ



SegíCsék, ElNyoMnaK!4 
