Csak hebegett-habogott. Magyar Péter kérdést kapott, idegbe jött.
ezeket a váteszi szavakat tolmácsolni kéne a Mediaworks és mások dolgozóinak. nekem kedvező ilyen tekintetben, hogy ‘21 óta nem e kötelékekben dolgozom és nekem aztán mindenki tehet egy szívességet, de a cinizmus meglehetősen magas foka elég felháborító és - miközben tudom, ez semmit sem jelent - kitartást kívánok minden harcostársnak.
/posztok.hu
️ Tényleg Müller Cecíliával volt bajuk?





