AZ VESSE A KEDVES VEZETŐRE AZ ELSŐ KÖVET, AKI MÉG SOSEM KAPASZKODOTT A NAGYBÁCSIJA NADRÁGSZÁRÁBA!!!

Rendszerváltó vértestvéreim!

Látom ám, hogy a közösségünk egy jelentős része nem pontosan azt kapta a mai Európai Tanács-üléstől, amit remélt. Sokan azt várták, hogy a SZINISZTERELNÖK berúgja az ajtót, felborít két tolmácsfülkét, három perc alatt helyreteszi Európát, majd desszertként kioszt néhány atyai pofont a brüsszeli elitnek. ☝️

Ehhez képest azt kellett látnunk, hogy a Kedves Vezető inkább egy első napos óvodásra emlékeztetett, akit anyukája először hagyott ott a napköziben.

Ott állt megszeppenve a nagyok között, mint egy elveszett kis erdei állatka, aki véletlenül betévedt a ragadozók kifutójába. A tekintete folyamatosan azt kutatta, merre található a legközelebbi biztonságos felnőtt, és amikor végre megpillantotta Tuskó bácsit, olyan ösztönös mozdulattal kapaszkodott bele, hogy szerintem a nadrágszár anyaga azóta is szakértői vizsgálat alatt áll.

De kérdem én: miért kell ezért bántani?

Az első diplomáciai nagyesemény mindenki életében nehéz! Az ember hirtelen ott találja magát egy teremben, ahol senki nem kommentel Facebookon, senki nem tesz röhögős fejet, és a jelenlévők többsége nem ismeri a magyar parlamenti performanszművészet szabályait.

Én is sokkal határozottabb fellépést vártam. Azt reméltem, hogy legalább három államfő vérnyomását az egekbe küldi, egyet megsért, kettőt kioktat, és a szlovák delegációt minimum egyszer látható idegállapotba hozza. Ehelyett inkább a Hír TV riporterével sikerült összeszólalkoznia az öccse ügyeiről.

Na de legyünk igazságosak!

A régi reflexek még dolgoznak benne. A veleszületett patológiás idegrángásokat nem lehet egyik napról a másikra levetkőzni. Ezt kivetkőzni hosszú folyamat. És hát nála vannak mélyebb becsípődések, amelyeket még a rendszerváltás sem tud azonnal helyretenni.

Adjunk neki időt!

Mert amíg a Kedves Vezető tanulja a nemzetközi diplomácia csínját-bínját, addig Tuskó bácsi nadrágszára mindig ott lesz számára. Egy biztos pont egy bizonytalan világban. Egy kapaszkodó a viharban. Egy textilipari fék és ellensúly.

És ki tudja?

Lehet, hogy ma még csak a nadrágszárba kapaszkodott. De holnap már Európa fog kapaszkodni belé.

ÁRADJON A DIPLOMÁCIAI BÁTORSÁG!!!

ÁRADJON A NEMZETKÖZI TAPASZTALATSZERZÉS!!!

ÁRADJANAK A BIZTONSÁGOT ADÓ NADRÁGSZÁRAK!!!

ÉS ÁRADJON A REMÉNY, HOGY EGYSZER A SZINISZTERELNÖK IS LEVESZI A PÓTKEREKEKET, ÉS KÉT KÉZZEL FOGJA VEZETNI EURÓPÁT!!!

“Ne használjanak pénzért más embereket” - mondta Magyar Péter Brüsszelben. Nem, nem az öccsének, hanem a HírTV riporterének.

Rendőrautóra támadtak a bevándorlók Brüsszelben! Mára az Európai Unió fővárosa lett az egyik legveszélyesebb település Európában!

Lehetséges-e, hogy egy emberi ideológia felülírja vagy elfedje azt, amit Isten alkotott?

Noár azt mondta, hogy nagy árat fizetett ezért a történetért.
Ha valakit évekig csak a gyűlölet hajt a videóiban, a trágárkodás élőben egy színpadon vagy egy felvételen, a fröcsögés és a habzó szájjal…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média