
AZ VESSE A KEDVES VEZETŐRE AZ ELSŐ KÖVET, AKI MÉG SOSEM KAPASZKODOTT A NAGYBÁCSIJA NADRÁGSZÁRÁBA!!! 

Rendszerváltó vértestvéreim! 

Látom ám, hogy a közösségünk egy jelentős része nem pontosan azt kapta a mai Európai Tanács-üléstől, amit remélt. Sokan azt várták, hogy a SZINISZTERELNÖK berúgja az ajtót, felborít két tolmácsfülkét, három perc alatt helyreteszi Európát, majd desszertként kioszt néhány atyai pofont a brüsszeli elitnek.
☝️
Ehhez képest azt kellett látnunk, hogy a Kedves Vezető inkább egy első napos óvodásra emlékeztetett, akit anyukája először hagyott ott a napköziben. 

Ott állt megszeppenve a nagyok között, mint egy elveszett kis erdei állatka, aki véletlenül betévedt a ragadozók kifutójába. A tekintete folyamatosan azt kutatta, merre található a legközelebbi biztonságos felnőtt, és amikor végre megpillantotta Tuskó bácsit, olyan ösztönös mozdulattal kapaszkodott bele, hogy szerintem a nadrágszár anyaga azóta is szakértői vizsgálat alatt áll. 


De kérdem én: miért kell ezért bántani?
Az első diplomáciai nagyesemény mindenki életében nehéz! Az ember hirtelen ott találja magát egy teremben, ahol senki nem kommentel Facebookon, senki nem tesz röhögős fejet, és a jelenlévők többsége nem ismeri a magyar parlamenti performanszművészet szabályait. 

Én is sokkal határozottabb fellépést vártam. Azt reméltem, hogy legalább három államfő vérnyomását az egekbe küldi, egyet megsért, kettőt kioktat, és a szlovák delegációt minimum egyszer látható idegállapotba hozza. Ehelyett inkább a Hír TV riporterével sikerült összeszólalkoznia az öccse ügyeiről. 

Na de legyünk igazságosak!
A régi reflexek még dolgoznak benne. A veleszületett patológiás idegrángásokat nem lehet egyik napról a másikra levetkőzni. Ezt kivetkőzni hosszú folyamat. És hát nála vannak mélyebb becsípődések, amelyeket még a rendszerváltás sem tud azonnal helyretenni. 

Adjunk neki időt!
Mert amíg a Kedves Vezető tanulja a nemzetközi diplomácia csínját-bínját, addig Tuskó bácsi nadrágszára mindig ott lesz számára. Egy biztos pont egy bizonytalan világban. Egy kapaszkodó a viharban. Egy textilipari fék és ellensúly. 

️
És ki tudja?
Lehet, hogy ma még csak a nadrágszárba kapaszkodott. De holnap már Európa fog kapaszkodni belé. 


ÁRADJON A DIPLOMÁCIAI BÁTORSÁG!!!
ÁRADJON A NEMZETKÖZI TAPASZTALATSZERZÉS!!!
ÁRADJANAK A BIZTONSÁGOT ADÓ NADRÁGSZÁRAK!!!
ÉS ÁRADJON A REMÉNY, HOGY EGYSZER A SZINISZTERELNÖK IS LEVESZI A PÓTKEREKEKET, ÉS KÉT KÉZZEL FOGJA VEZETNI EURÓPÁT!!! 



“Ne használjanak pénzért más embereket” - mondta Magyar Péter Brüsszelben. Nem, nem az öccsének, hanem a HírTV riporterének.
Mondanám, hogy vicces, de egyáltalán nem az.
Hurrá!
Összefoglaló: Tisza bukta
Itt van Bede Zsolt bejelentése, amiről délután beszéltem! Ez nem jogállam! Részletek!
️
Rendőrautóra támadtak a bevándorlók Brüsszelben! Mára az Európai Unió fővárosa lett az egyik legveszélyesebb település Európában!
️Durva vita: Horn Gábort szembesítettem!
Lehetséges-e, hogy egy emberi ideológia felülírja vagy elfedje azt, amit Isten alkotott?
Noár azt mondta, hogy nagy árat fizetett ezért a történetért.
Ha valakit évekig csak a gyűlölet hajt a videóiban, a trágárkodás élőben egy színpadon vagy egy felvételen, a fröcsögés és a habzó szájjal…