Marci, ki az a Zsolti bácsi?
Noár azt mondta, hogy nagy árat fizetett ezért a történetért.
Ha valakit évekig csak a gyűlölet hajt a videóiban, a trágárkodás élőben egy színpadon vagy egy felvételen, a fröcsögés és a habzó szájjal ordítás, a zsoltibácsizás és a középső ujj mutogatása, az lehet, hogy tönkreteszi az idegeket.
S ezt még az a “boldogság” sem feledteti, hogy már nem Orbán Viktor a miniszterelnök.
Megvolt a két hét boldogság. Addig tartott a mámor.
/posztok.hu



️Patrióták Brüsszelben! A mai vezetőtalálkozón kiderült, Orbán Viktor véleménye továbbra is fontos és irányadó az európai patriótáknak!
ÉLŐBEN kapcsoljuk Bede Zsoltot, elmondja, hogy mi történt a rendőrségen!
️

Afrika legjobb játékvezetőjét kitiltották a vb-ről