Noár azt mondta, hogy nagy árat fizetett ezért a történetért.
Ha valakit évekig csak a gyűlölet hajt a videóiban, a trágárkodás élőben egy színpadon vagy egy felvételen, a fröcsögés és a habzó szájjal ordítás, a zsoltibácsizás és a középső ujj mutogatása, az lehet, hogy tönkreteszi az idegeket.

S ezt még az a “boldogság” sem feledteti, hogy már nem Orbán Viktor a miniszterelnök.
Megvolt a két hét boldogság. Addig tartott a mámor.

Akiket zavart a Mol, a magyar tőke meg a NER-es újgazdagok, az most ugyanezekkel tiszás kivitelben mit kezd? Gondolkozzunk picit:

Afrika legjobb játékvezetőjét kitiltották a vb-ről

Miközben a torna hivatalos üzenete az összetartozás és az együttműködés, az Egyesült Államok egyre szigorúbb bevándorlási és biztonsági intézkedései…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média