ezek a kétes egzisztenciák akik ilyen szívük mélyén Fawkes meg Martin Luther King utódaiként dacolnak az önkénnyel azt mondják kiállnak elveikért azt állítják meg egy jobb országért társadalomért…
azok a híres, francia meg nem adások…! mindenesetre amiről a francia vezérkari főnök beszél, az döbbenetes. a franciák készüljenek fel rá, hogy a fiataljaik eleshetnek - gondolom, egy idegen országért, hiszen senki nem fenyegeti a franciákat. saját országodért hazafias kötelesség harcolni, ha kell. idegen országért? nem.
/posztok.hu


️Tegnap este felhívtam Nagy Attila Tibort, miután láttam, hogy tiszás kommentelők már azzal fenyegették meg, hogy kalapáccsal fogják beverni a fejét, amiatt, mert volt egy Magyar Péter számára…

️




