NINCS OLYAN, HOGY ÜGYNÖKAKTÁK, bármennyire is szeretnék sokakkal elhitetni. a komcsik miatt nincs.
valami ilyesmi az ügynökmédia valódi arca: kifelé támogatónak, elfogadónak hazudja magát, de ha nem vagy a kör része, úgy röhög ki, mint egy iskolai bully.
Herczeg ugyanis azon hahotázik belterjesen a fℹ️ngszagú, aluljárós pho-kocsmában, hogy Peterson rendszeresen elérzékenyül nyilvános szereplései alkalmával. és hehehe, hahaha, hát ez egy középkorú férfi, mit pityereg? de most majd biztos fog, hihihi, mert rosszakat mondtak róla.
amennyire menő egy átlagos 444-es, még azt kellett volna odaírni, hogy anyámasszony katonája, az még ütősebb beef!
/posztok.hu



ez tűpontosan így van
saját magam tapasztalom. 11 hónapja élek itthon, nem panaszkodom.