Köszönöm 


ez tűpontosan így van
saját magam tapasztalom. 11 hónapja élek itthon, nem panaszkodom.
NINCS OLYAN, HOGY ÜGYNÖKAKTÁK, bármennyire is szeretnék sokakkal elhitetni. a komcsik miatt nincs.
NINCS OLYAN, HOGY ÜGYNÖKAKTÁK, bármennyire is szeretnék sokakkal elhitetni. a komcsik miatt nincs.
Köszönöm 


ez tűpontosan így van
saját magam tapasztalom. 11 hónapja élek itthon, nem panaszkodom.
Magyar Péter megint fenyegetőzik!
Nem nehéz a képlet.
Kamukirály!
Szegény :(
😮😮😮 Na erre senki sem számított Putyintól!
„A következő engedményt tudtuk elérni: hogy az Egyesült Államok az 5. cikkelyhez hasonló védelmet nyújthasson, ami az egyik valódi oka annak, hogy Ukrajna…