mi van, ha már nincs is amúgy EU? Róma sem 476-ban tette le a lantot, mindössze azért, mert éppen abban az időben Odoacer úgy döntött - főleg afölötti haragjában, hogy a kiskorú császár, az amúgy senkit nem érdeklő Romulus Augustus (mindössze a neve érdekes, mert a birodalom alapítójának, az első császárnak nevét viselő csávó az utolsó) régense, Orestes nem adna a katonáinak földet, ezért Ravenna felé robogva Odoacer ki is végezteti hirtelen -, hogy letaszítja a trónról Romulus.

ki értesült erről Ravennán kívül? és főleg ki a tökömet érdekelt? egyáltalán nem volt relevanciája. nyilván, szükséges egy évszám, amihez társíthatunk egyes folyamatokat, megkezdésüket, lezárásukat, de nem temettek 476-ban birodalmat, nem akkor zárult le az ókor és nem akkor kezdődött el a középkor.
ha ehhez dátum szükséges, akkor Róma, maga az ethosz 410-ben esik el, amikor Alarik vizigótjai 800 évvel azt követően fosztják ki a várost, hogy annak területére bármilyen idegen hadsereg betehette volna a lábát.

lehet, hogy már nincs is EU, ahogy 450-ben sem volt Róma - pontosabban annak nyugati része -, mint birodalom. aztán majd kiderül.

Az egyetemi világ továbbra is a balliberálisok fellegvára, folyamatos a hallgatók politikai “érzékenyítése”

️ Az elmúlt években számtalan konkrét példát ismerhettünk meg abban a tekintetben, hogy…

A címben foglalt hazugságot, a saját cikkében cáfolja a hős, telexes Lmbtq-aktivista.
Maradjunk annyiban, hogy inkább a Gambino családnak való tartozás volt az elsőszámú motiváció a pénzszerzés ezen…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média