Optimizmus a kerozin-válságban

Megrázó részletek derültek ki a bíróságon arról a jászberényi nőről, aki tavaly júniusban a munkahelyén szülte meg, majd meggyilkolta újszülött kisfiát. A nő az üzem mosdójában hozta világra egészséges, felsíró gyermekét, akit ezután azonnal több réteg nejlonzacskóba csomagolt, majd a hátizsákjába rejtett. A kisfiú percek alatt megfulladt.
A gyilkosság után a nő visszaállt dolgozni, és munkatársainak azt hazudta, hogy csak erős menstruációs vérzése van. A kollégái azonban nem hittek neki és mentőt hívtak. A nő még a mentősök előtt is tagadta a szülést, végül csak a kórházba menet tört meg és árulta el, hová rejtette a babát.
#Tények #gyilkosság #Jászberény #újszülött #horror #bíróság #hírek #fegyház
/posztok.hu
:…
Nagyon szép szavakat hallunk mostanában, újraépülő kapcsolatokról, vállveregetésről, szép új világról. A lengyel-magyar barátság pedig újra lángolóan világítja majd be az eget. Csak hát a barátság…





️
👉 Keresd…
🏴
Trent Alexander-Arnold

