A Facebook-kormányzás miatt veszélybe kerültek a magyar gazdák, ezzel együtt pedig az egészséges étkezési lehetőségeink is. A GMO ugyanis NEM JÓ. Csak mondom. Várjuk a megoldást az új kormánytól erre…
Nagyon szép szavakat hallunk mostanában, újraépülő kapcsolatokról, vállveregetésről, szép új világról. A lengyel-magyar barátság pedig újra lángolóan világítja majd be az eget. Csak hát a barátság fogalma a valóságban egészen mást jelent, mint amit Tusk és Magyar Péter találkozásán láttunk.
Szabó Gergő Vezércikke. LINK KOMMENTBEN!
/posztok.hu





️
👉 Keresd…
🏴
Trent Alexander-Arnold




️
️