2014 ben volt utoljára rajtam öltöny......hát kalandra fel
szorítsatok 
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor…
2014 ben volt utoljára rajtam öltöny......hát kalandra fel
szorítsatok 
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor…
magyar férfit kényszersoroznak Ukrajnában, ahol ilyenek most a mindennapok
a tiszás propagandisták kissé beégtek, mikor kiderült: itthon a legalacsonyabbak az energiaárak
Micsoda visítást rendeznek ezek a 14 havi nyugdíj miatt! Elvennék azonnal!
Miért nem engedték el az államadósságot?
️
️
️