Magyarország belép a nagyhatalmak játszmájába: Szijjártó Péter 34 magyar nagyvállalat vezetőjével utazott Moszkvába tárgyalni, a Török Áramlat üzemeltetője pedig Hollandiából hazánkba menekül. Közben Paks II. turbófokozatra kapcsol – és lehet, hogy most dől el, ki uralja a jövő energiáját. Egy korszak zárul, egy új világrend nyílik… és Magyarország az első sorból indul. A Patrióta Extrában Tóth Máté energiajogász, a Patrióta szakértője és Hortay Olivér, a Századvég Energia- és Klímapolitika Üzletágának vezetője elemezte a helyzetet.
*** 00:00: Magyar offenzíva Moszkvában: A 34-ek küldetése 03:25: A Nyugat hátrál, Magyarország előretör? 06:13: Miért költözik Magyarországra a Török Áramlat üzemeltetője? 10:33: Orosz energia: kikerülhetetlen valóság vagy függőség? 15:20: Paks II.: Magyarország energiaforradalma
*** Élő bejelentkezések, riportok, izgalmas elemzések, elgondolkodtató videók és minden, amit a balos média szívesen elhallgatna előled - ez a Patrióta Youtube-csatorna! Sokan nem szeretnék, hogy a hangunk mindenkihez eljusson, ezért RÁD van szükségünk! Kérlek, iratkozz fel a csatornánkra, ajánld az ismerőseidnek és nyomjátok meg a csengőt: https://www.youtube.com/@PATRIOTA.csatorna?sub_confirmation=1
*** Segíts nekünk fejlődni! Ha van észrevételed a videóval kapcsolatban, vagy csak szeretnél egy témát a figyelmünkbe ajánlani, akkor írj nekünk! [email protected] email címre. ******************
Gyengének nevezni az uniós vezetőket nem politikai nyomásgyakorlás, hanem ténymegállapítás. 👉 Ahogyan az sem újkeletű fejlemény, hogy az EU súlyos irányítási, versenyképességi és megélhetési…