Mit kell tudni a von der Leyen-bizottságról és elődeiről? Összeszedtem!
Link: https://mandiner.hu/kulfold/2024/06/europai-bizottsag-a-foderalizacio-szolgalataban
Nagyon reméljük, hogy így lesz, kedves POLITICO!
Mit kell tudni a von der Leyen-bizottságról és elődeiről? Összeszedtem!
Link: https://mandiner.hu/kulfold/2024/06/europai-bizottsag-a-foderalizacio-szolgalataban
Mi már voltunk szavazni.
A fideszes jelöltekre és listára mentek az X-ek. Nincs lefutott meccs, menjünk el mindannyian!
️ 2024-re, azt hiszem, még sokáig emlékezni fogunk. És ha van egy kis szerencsénk, akkor nem úgy, mint 1913-ra, hanem úgy, mint 1647-re vagy 1813-ra.
ezért is szavazz a békére, ha még nem tetted meg!
szavaztál már?
️ ugye igen?
ha nem, hajrá, meg kell tegyük mindannyian a békéért!






️
️
️
Háború vagy béke?
️
❤️ Én a békét és a családomat választom!
️ És Te?
Ki akar kötelező sorozást? Mert, aki nem annak el kell mennie szavazni még ma! Mindenkire szükség van! És szerintem csak a Fidesz garancia arra, hogy elkerüljük ezt!
Ne dőljünk hátra! Még nem ment el minden békepárti szavazni! Add tovább: most dől el, hogy belesodródunk-e a háborúba! Szavazz!