szavaztál már?
️ ugye igen?
ha nem, hajrá, meg kell tegyük mindannyian a békéért!
️ 2024-re, azt hiszem, még sokáig emlékezni fogunk. És ha van egy kis szerencsénk, akkor nem úgy, mint 1913-ra, hanem úgy, mint 1647-re vagy 1813-ra.
ezért is szavazz a békére, ha még nem tetted meg!
/posztok.hu




️
Háború vagy béke?
️
Ez jó hír, mert azt mutatja, hogy egyre többen szeretnénk hatással lenni a kontinens jövőjére.
Két és fél óra van hátra az urnák zárásáig,…
